Nespresso пропонує каву вищої якості одним натисненням кнопки. Секрет криється в їх системі екстракції під високим тиском 19 бар, яка випускає свіжі аромати і багаті смаки кавових сумішей. Ми любимо їх інноваційний дизайн і простоту використання кожної машини.

Асортимент автоматичних еспресо-машин Nespresso представлений в різних стилях і кольорах, які підходять як для вашої кухні, так і для способу життя. Але з такою кількістю красивих машин і опцій, як вибрати машину Nespresso, яка підходить саме вам? Перш ніж зробити покупку, ви можете розглянути кілька факторів. Відповідь на ці прості запитання направить вас в правильному напрямку.

 

Який стиль кави вам подобається?

Скільки чашок кави ви п'єте в день?

Скільки лічильника і місця для зберігання у вас на кухні?

Віддаєте перевагу латте і капучіно? Виберіть з асортименту молочних і латте-автоматів Nespresso, які включають або автономні, або вбудовані насадки для спінювання молока. Моделі Creatista і Lattissima мають універсальні настройки, які дозволяють створювати різноманітні рецепти кави і молока з використанням бариста-подібної настройки за допомогою складних систем одним дотиком.

кавоварка INISSIA

Nespresso CitiZ з молоком

Nespresso Lattissima One

Nespresso Lattissima Touch

Nespresso Pixie Electric Red

Кава з молоком або еспрессо?

Чи любите ви прямий еспресо або багатий молочний латте, у вас є кавоварка Nespresso на будь-який смак. Віддаєте перевагу маленьку або велику чашку кави? Ви можете створити свій улюблений стиль кави - від ристретто, еспресо, лунго і довгих чорних до капучино, латте або навіть кави з льодом. Віддаєте перевагу прямий еспресо без молока? Короткий або довгий, міцний або без кофеїну, Nespresso пропонує постійний еспресо, покритий вершкової і густою пінкою.

Nespresso Essenza Mini Ruby

Скільки чашок кави?

Оскільки машини Nespresso бувають різних розмірів відповідно до вашим простором і стилем, деякі машини вміщають більше використаних капсул, ніж інші (від 6 до 13 капсул). Якщо вам потрібно зробити кілька чашок за один раз, виберіть модель з швидким нагріванням (іноді до 25 секунд) і великим резервуаром для води (до 1,5 л).

Скільки місця для зберігання? Насправді, це зводиться до розміру машини. Моделі Essenza Mini витончені, тонкі і ультралегкі, тому вони можуть поміститися в будь-якому просторі. CitiZ & Milk - від 15,4 см до 19,4 см, а модель Creatista Plus є найбільшою в лінійці.

Незалежно від того, яку модель ви виберете, всі машини Nespresso обіцяють те, для чого вони призначені - стильні, прості, ефективні і дуже прості у використанні.