На цій сторінці ми порівнюємо машини Nespresso з машинами Dolce Gusto. Ми пояснюємо різницю між кавовими капсулами, зручністю використання і способом приготування капучино. Таким чином, ви знаєте, який тип кавомашини вам підходить.Різниця в кавових чашках

Nespresso капсули
З капсулою Nespresso ви можете приготувати еспресо, лунго або ристретто. Nespresso спеціалізується виключно на кавових ароматах. Як ентузіаст еспресо, ви можете спробувати різні смаки кави. Підіть в магазин Nespresso, щоб купити капсули Nespresso. Або замовити їх онлайн. Ви можете знайти схожі капсули від менш відомих брендів. Не всі чашки підходять, але обов'язково виберіть алюмінієву версію.
Еспрессо, лунго і ристретто
Гаряча кава
Можна користуватися в магазині i-coffee.com.ua
15,20 гривень за чашку кави

Капсули Dolce Gusto
Капсули Dolce Gusto входять в багато смаки і різновиди. Це означає, що ви можете використовувати їх не тільки для приготування кави, але і, наприклад, для приготування шоколадного молока і чаю з льодом. Зі спеціальними молочними капсулами ви також можете приготувати капучіно, лате маккіато або чай чай латте одним натисканням кнопки. Ви просто купуєте капсули Nescafe в супермаркеті. Є трохи інших брендів, які продають подібні капсули.
Кава з молоком, шоколадне молоко, чай з льодом
Гарячі і холодні напої
Доступно в супермаркеті
11 гривень за чашку кави


Різниця в зручності використання

Приготування кави з кавоваркою Nespresso
З кавоваркою Nespresso ви можете швидко і легко приготувати чашку кави. Опустіть капсулу в машину і виберіть еспресо або лунго. Ви можете відрегулювати кількість води, яке машина використовує для кожної кавової спеціальності, відразу ж після покупки машини. Таким чином, ви можете приготувати чашку кави на свій смак одним натисканням кнопки. Після приготування кави капсули потрапляють в знімний контейнер, тому вам не потрібно кожен раз викидати їх у смітник.
Автоматичний збір використаних капсул
Розмір кави може бути попередньо встановлено
легко використовувати
Підготовка під тиском 19 бар

Приготування кави на машині Dolce Gusto
Щоб приготувати чашку кави, помістіть капсулу в утримувач, який потім помістіть назад в машину. Використовуйте дисплей, щоб відрегулювати кількість води, яке машина використовує для приготування напою. Після кожного приготування ви викидаєте капсулу у відро для сміття. Кожна машина Dolce Gusto має важіль, який дозволяє легко перемикатися з гарячої води на холодну. Таким чином, ви також можете зробити каву з льодом або чай з льодом з цієї кавоваркою.
Ручна утилізація використаних капсул
Важіль для холодної і гарячої води
Регульоване кількість води на препарат
Підготовка під тиском 16 бар


Спосіб приготування капучино

 

Приготування капучіно з кавою Nespresso
На кавомашині Nespresso ви робите капучино або латте макіато зі свіжим молоком. В асортименті Nespresso різні машини для приготування капучино. Капучинатор Aeroccino 3 Black можна придбати окремо. або у деяких є спінювач молока; це автоматично піниться молоко для вас. Nespresso з вбудованим резервуаром для молока дозволяє приготувати капучино або латте маккіато одним натисканням кнопки.
Молочна піна зі свіжого молока
3 види способів спінювання молока

Приготування капучіно з Dolce Gusto
Ви можете приготувати капучіно з Dolce Gusto зі спеціальними молочними капсулами. Ця молочна капсула має сухе молоко, яке в поєднанні з гарячою водою перетворюється в молочну піну. Після того, як ви наповнюєте свою чашку молочної піною, ви доповнюєте її краплею кави. Для цього ви знову використовуєте іншу кавову капсулу. Це трохи незручно та довше.

Але вибір, як завжди, за Вами! Пийте, насолоджуйтеся та будьте щасливі!