Ви можете обміняти або повернути будь-які товари, куплені в нашому магазині протягом 14-ти днів з дня покупки відповідно до «Закону про захист прав споживача». Поверненню підлягають: товари, що не були у вжитку і не мають слідів використання (подряпин, сколів, потертостей та інших механічних пошкоджень); товари в повній комплектації і в заводській упаковці; несправні товари за наявності висновку сервісного центру, авторизованого виробником, про те, що умови використання товару не порушені або товар має заводський брак.

У разі якщо протягом гарантійного терміну товар вийшов з ладу з вини виробника і не може бути відремонтовано в авторизованому сервісному центрі, ми обміняємо товар на аналогічний або повернемо гроші. Для повернення товарів необхідно мати: товар в тій комплектації, в якій він був придбаний; гарантійний талон; документ, що підтверджує оплату; висновок сервісного центру (в разі браку або несправності, що виникла по незалежним від покупця причин).

Обміняти або повернути товар можна в нашому офісі за адресою: м Одеса, ул.Базарная буд.5 / 2, оф.1. У разі якщо у покупця немає можливості пред'явити товар до обміну особисто, можна відправити його за допомогою кур'єрської служби. Транспортні витрати оплачуються покупцем окремо. При поверненні грошей за товар розрахунки з покупцем проводяться виходячи з вартості товару на момент його покупки. Гроші повертаються покупцеві протягом терміну за домовленістю сторін, але не пізніше ніж через 7 днів після дня повернення товару продавцю. Повернення грошей відбувається тим же способом, яким була оплачена покупка (готівковим або безготівковим розрахунком).